A je to tady.Můžete se semnou SpřátelitA je to tady.
Mrkněte na neliweb.estranky.cz
REKLAMY POUZE DO REKLAM
pixelNekopírujte když tak s Ikonkou, já když něco s kopíruji dávám zdrojpixel
Nová Rubrika PORADNA
Už doma máme 24 morčat, US TEDDY,Hladké,SKG,Skinny, a Coronet

Listopad 2012

Páteční den

30. listopadu 2012 v 10:39 | cumanelka
Ahoj,dnes jsem zůstala doma protože jsem zvracela máma mě dovolila na chvílí jít na PC protože s tátem jeli koupit obklady do nové koupelny.Tak jsem udělala mímu králičímu miláčkovy salát dala jsem tam-hlávkový salát,mrkev,a suchej černej chléb,a trochu zrní tak teď si pochutnává a snažila jsem je seznámit s Deniskem,ale Kukinka se ho bojí,a Deny je moc hrrr.A Lassy je stoho hotová že Denisek se přiblížil ke Kukince,Lassinka totiž Kuky má strašně ráda.Potom jsem musela zamést,a chtěla jsem uvařit špagety tak to taky jsem udělala.Asi před týdnem u nás byla sestra Markétka,a tak mě půjčila její mobil,je to iPhon číslo nevím ale vím že je to Apple a je super.Už vím co si přeju na vánoce-Čtečku knih,já moc nečtu ale na té čtečce se dají ukládat obrázky,i poslouchat hudba.
Vaše CN.

Dostanu se málo!

25. listopadu 2012 v 17:05 | cumanelka
Ahoj,omlouvám se že nepřidávám žádné články,ale mám zákaz na počítač takže se sem dostanu málo teď mě máma dovolila sem jít jenom na chvilku tak vám píšu abyste si nemysleli že se o tento blog nestarám.
Vaše CN.

5Angels

21. listopadu 2012 v 14:37 | cumanelka |  Skupiny
Miša
Vendy
Terka
Angee
Nikča
Tady,jsou všechny holky z 5Angls,v Anketě,hlasujte o nejlepší!

Demi Moore

21. listopadu 2012 v 14:12 | cumanelka |  Herečky a Herci
Datum narození:11.11.1962
Demi neměla povedené dětství. Její skutečný otec Charles Harmon opustil matku dříve než se Demi narodila. Matka Virginia Guynes si pak našla nového partnera Dannyho. Demi tak měla nejen nevlastního otce, ale i nevlastního bratra. Díky práci nevlastního otce, který byl novinový inzertní prodejce se museli nejméně třicetkrát stěhovat. Problémy postupovaly spolu s tím jak cestovali z místa na místo, otec i matka se velmi často oddávali alkoholu, také se často hádali a fyzicky napadali. Když jí bylo patnáct otec spáchal sebevraždu, v té době Demi zjistila, že Danny není její biologický otec.

O rok později opustila školu a odcestovala jako modelka do Evropy. Když jí bylo osmnáct vzala si rockera Freddyho Moora. Manželství trvalo čtyři roky a během té doby si zahrála svou první roli Jackie Templeton v televizním dramatu "General Hospital".

Demi měla svůj filmový debut v roce 1981, když se objevila ve dvou významných snímcích "Choices" a "Parasite". Následovala malá role ve filmu "Young Doctors in Love" (1982) a první hlavní role ve filmu "No Small Affair" (1984), kde si zahrála ctižádostivou rokovou zpěvačku spolu s Jonem Cryerem.

Skutečný průlom nastal následující rok ve filmu "St. Elmo's Fire". Očividně její filmová nestálost se odráží mimo plátno, jak píší některé noviny: hnaná filmovou tvorbou na jedné straně se oddává závislosti na drogách, ze kterých se musela několikrát léčit.

V neblaze proslulém filmu "Brat Pack" se seznámila s Emiliem Estevezem se kterým mela vztah po tři roky. Naštěstí pro Demi se dokázala vyhnout zapomnění jako se to stalo ostatním hercům ze snímku "Brat Pack". Znovu začala stoupat její sláva díky rolím ve filmech jako "About Last Night" (1986) a "The Seventh Sign" (1988). Její sláva ještě vzrostla v roce 1987, když si vzala Bruce Willisev Las Vegas, obřadu předsedal zpěvák Little Richard (obřad je vyšel na 875 000 dolarů).

V roce 1990 přišel do té doby její největší filmový trhák "Ghost", romantické drama, kde si zahrála truchlící přítelkyni zesnulého Patricka Swayze. Ohromující úspěch filmu zajistil Demi vysokou příčku v žebříčku slavných, podařilo se jí tam udržet navzdory dvou filmovým propadákům "The Butcher's Wife" a "Mortal Thoughts", oba natočené v roce 1991. Ve stejném roce získala práci jiného ražení, když se objevila nahá a enormně těhotná v časopisu Vanity Fair, důsledkem čehož získal mnohem více pozornosti něž jiný z jejích filmů v ten rok. Hned se vrátila zpět na titulní stránky mnoha časopisů.

Příběh ženy která souhlasila, že na jednu noc zůstane s bohatým mužem (Robert Redford) za 1 milion dolarů, poté co ona a její muž (Woody Harrelson) zjistili svou špatnou finanční situaci. Film byl tvrdě kritizován mnoha feministickými skupinami a filmovými kritiky, přesto to pro ni byl další velký kontroverzní filmový trhák. Následný komerční úspěch filmu, Demi rázem zajistil vzestup klesající kariéry.

Film "Disclosure" (1994) byl zklamáním, o rok pozdější film "Now and Then" (který také produkovala) měl podobný neúspěch v prodejnosti vstupenek. Po naprostém propadáku jako byl "The Scarlet Letter", Demi vzala raději jistější roli (hlas) hlavní postavy v Disneyeho animovaném filmu "The Hunchback of Notre Dame" 1996). Nakonec ve stejný rok natočila známý lehce erotický film " Striptease". Film o rozvedené matce, která se rozhodla striptýzem vydělat peníze pro své dítě.

Její herecká kariéra se opět zhoršila dalším nepovedeným filmem " G.I. J

Zuzana Šulajová

21. listopadu 2012 v 14:04 | cumanelka |  Herečky a Herci
Datum narození:14.7.1978
Vystudovala fotografii na SUV v Bratislavě a na VŠUP v Praze prof. Pavla Štechy. V roce 1994 debutovala v celovečerním filmu Záhrada slovenského režiséra Martina Šulíka a za hlavní ženskou roli v tomto filmu byla nominována na Českého lva. V roce 1996 byla oceněna za tuto roli na filmovém festivalu v Minsku.

Do její filmografie patří Putovanie študentov Petra a Jakuba (Drahomíra Vihanová, 2000), Powers (Petr Zelenka, 2002), O dve slabiky pozadu (Katarína Šulajová, 2004), Marfa (Martin Krejčí, 2004).

Kromě filmu se objevila ve videoklipech Hex (Juraj Černý, 1995), Support Lesbiens (Zdenek Suchý, 2004) a v reklamách na Eurotel Easy (Vlado Struhár, 2002) a Kofolu Citrus (Michal Baumbruckena, 2004).

Adoptuj si pixelku

21. listopadu 2012 v 14:01 | cumanelka |  Různé
Ahoj,tady jsem vám našla pixelky,tak si je adoptujte prosím!
Napiš do komentáře:
1.číslo pixelky
2.jméno pro pixelku
3.tvůj blog
potom si pixelku skopíruj a dej na blog....
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.-ADOPTOVANÁ
17.
18.
19.
20.
Jejich 20 tak pište.....

Zablokovali mě!!

20. listopadu 2012 v 18:18 | cumanelka |  Howrse
Ahoj,dnes jsem se přihlásila na howrse ráno a všechno v pohodě ale teď mě to nejde protže mě zablokli že mám více účtu ale to není pravda,kámoškám jsem volala co se u mě přihlašovali,a jim to taky nejede!Také se vám to stalo?

Jak to?

20. listopadu 2012 v 17:45 | cumanelka |  Celebrity
Ahoj,dívala jsem se na Super.cz a bylatam Yvetta,tak jsemse podívala na její fotky a byla tam vyfocená knížka-kde je napsané že ju napsala a namluvila zrovna Yvetta,jak to?Yvetta přece spisovateka není!Nechápu to pokd to někdo chápet tak prosím mi to vysvětlete...vím je to divné že mě to zajímá ale je to zajímaví!Nový autorský počin Yvetty Blanarovičové.

Yvetta Blanarovičová

20. listopadu 2012 v 17:42 | cumanelka |  Herečky a Herci
Datum narození:24.9.1963
Yvetta Blanarovičová studovala státní konzervatoř ve slovenské Žilině (obor zpěv a hru na housle) a poté Státní konzervatoř v Praze. Byla obsazena do několika rolí v Národním divadle a v Realistickém divadle v Praze a také se stala jednou ze zakládajících členů divadla Imaginace.

Yvetta Blanarovičová se objevila v mnoha divadelních rolích, např. jako Kitty (Anna Karenina), Elisa Doulittle (My fair Lady), Eržika (Nikola Šohaj loupežník), Lidunka (Fidlovačka), Carmen (Carmen) atd.

Její filmovou kariéru odstartoval film režiséra I. Balaďi, Prázdniny (1974). Můžeme jí vidět v mnoha českých filmech (Stav stroskotání, Golet v údolí atd.) a pohádkách především režiséra Z. Trošky (O princezně Jasněnce a létajicim ševci, Princezna ze mlejna a Princezna ze mlejna II). V roce 1988 získala cenu za nejlepší herecký výkon za roli čarodějnice Černavy v pohádce O princezně jasněnce a létajícim ševci. Také za svou roli čertíka v Princezně ze mlejna byla roku 1995 nominována na Českého lva a za tutéž roli obdržela v roce 1994 cenu za nejlepší herecký výkon. Za své herecké výkony byla oceněna nejen na českých, ale i na zahraničních festivalech

V roce 2001 hostovala na koncertu Českého národního symfonického orchestru. Jako stálý host se objevuje v zábavném pořadu rež. J. Adamce, Dobroty.

Yvetta Blanarovičová si také zahrála ve velice úspěšném seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí (2004), ve kterém se objevila jako kamarádka Anny Jánské (Alena Antalová), Zuzana.

Kromě herectví se také věnuje dabingu a v současné době nahrává své nové CD. Je autorkou mnoha benefičních koncertů a v roce 2004 založila Nadační fond Fantazie.Vůbec na ten věk nevipadá pokud jste se dívali dnes na Super.cz tak tam měla fotku s jejím synem a vypadala jako by jí bylo tak 30 i méně.....

Neuvěříte,že je živá!

20. listopadu 2012 v 15:21 | cumanelka |  Celebrity
Teprve jednadvacetiletá Ukrajinka Valeria Lukyanova léta pracovala na svém 'barbínkovském' vzhledu a její úsilí nyní nese ovoce. Nejen, že o ní před půl rokem psala média po celém světě, ale díky své webové stránce je i jednou z nejúspěšnějších blogerek, která dokonce začala fotit i pro světové magazíny. Vskutku geniální série jejích snímků se objeví v americké verzi posledního vydání magazínu V s názvem 'Girl Power' (Dívčí síla).Nové číslo časopisu s Valerií uvnitř bude k sehnání od 15. listopadu, a tak se mladá dívka z východní Evropy pomalu prosazuje i za 'velkou louží'. Ukrajina a Rusko jsou jí asi málo, jelikož o sobě prohlašuje, že je nejslavnější ženou internetu v rusky mluvících zemích.
Není pochyb, že Valeria vypadá jako 'pravá Barbie od Mattela', a to nejen v obličeji, který má za sebou pár chirurgických úprav, ale i proporcemi své postavy. Její extrémně útlý pas a štíhlé nohy v kombinaci s bujným silikonovým poprsím na přirozenosti rozhodně nepřidají.
A jak vypadá takový normální den ženy, která je ztělesněním nejoblíbenější hračky holčiček po celém světě? "Ráno pracuji na svém vzhledu a dám si masáž. Potom trávím nějaký čas na internetu," prozradila svůj 'nabitý' program Lukyanova.
Valeria předtím, než se začala stylizovat do panenky Barbie.
Takle vypadala před tím!
Ukrajinka Valeria Lukyanova je ztělesněná panenka Barbie.
Zdroj:www.super.cz